chorwacja, środkowa dalmacja, dalmacja kwatery prywatne, dalmacja apartamenty, chorwacja apartamenty, chorwackie wybrzeże adriatyku, dalmacja

Biuro Podróży Gajeta d.o.o., Split, Chorwacja
Biuro Podróży Gajeta d.o.o.
Domilijina 2, 21000 Split, Chorwacja
id.code: HR-AB-21-060123543
VAT Reg No.20566226085
telefon/fax: 00385 21 394449
email:info@gajetatravel.com
DE PL IT EN HR

Villa Krka wyspa Vis Chorwacja

SZUKAJ:
Accommodation type:
Destination:
Town:
Arrival:
Departure:
Persons:
Rejon Splitu oraz Dalmacja z uwagi na swoje centralne położenie na wschodnim wybrzeżu Adriatyku od wieków odgrywaj� nadzwyczajn� historyczn� i kulturaln� rolę.
Region ten z jednej strony składa się z szerokiego obszaru śródl�dowego, przez który przepływa, tworz�c malownicze kaniony rzeka Cetina, oraz z pasa wybrzeża z archipelagiem złożonym z wielu wysp. Najbardziej znane to Brač, Hvar i Vis
Szczodra natura obdarzyła ten region w sposób bogaty i różnorodny. S� tu ukryte zatoki, plaże, klify, jaskinie, morskie cieśniny, piękne morze oraz oczywiście wspaniały klimat!
Naturalne piękno, warte obejrzenia historyczne zabytki Splitu, oraz mniejszych dalmatyńskich miejscowości, budz� respekt i pozostawiaj� niezatarte wrażenia.
Gdy jednak będziemy mieć dosyć barwnych, pełnych temperamentu i gwaru południowych miejsowości, możemy wybrać się na spacer do ich spokojniejszych przedmieści, cichych zatoczek, lasów i promenad.
Ludzie tu mieszkaj�cy s� pogodni i uśmiechnięci, trochę hałaśliwi jak to południowcy, ale zawsze przyjaĽni i otwarci wobec swoich gości.

POLECAMY::

Kwatery Ciovo Trogir
Kwatery Ciovo; Trogir Ciovo

Kwatery Kanica, Rogoznica
Kwatery Kanica; Rogoznica

Villa Krka, wyspa Vis
Villa Krka, wyspa Vis

Kwatery Stanici, Stanici Omis
Kwatery Stanici, Stanici Omis

Kwatery Vinisce, Trogir
Kwatery Vinisce, Trogir

Kwatery Supetar, wyspa Brac
Kwatery Supetar, wyspa Brac

Kwatery Necujam, wyspa Solta
Kwatery Necujam; wyspa Solta